top of page

| Svetainių kūrimas

Svetainių kūrimas

Internetinė svetainė – būtinas ir pats svarbiausias kiekvieno verslo darbo įrankis internete. 24Unite gali pasiūlyti itin greitas reprezentacinių internetinių svetainių ir elektroninių parduotuvių kūrimo paslaugas, kurias visada vainikuoja lūkesčius pranokstantis rezultatas ir patraukli kaina. 24Unite vienija skirtingų sričių profesionalai, todėl kuriant svetainę pasirūpinsime visomis internetinės svetainės sudedamosiomis dalimis. Galime užtikrinti ypač greitus, klientų dėmesio nereikalaujančius internetinės svetainės kūrimo procesus ir pasiūlyti analogų neturinčią, internetinės svetainės išperkamosios nuomos paslaugą. Išperkamoji internetinės svetainės nuoma – puiki išeitis smulkiam, didelių finansinių galimybių neturinčiam verslui, kuris be didelių investicijų nori turėti profesionalią internetinę svetainę.

Svetainės kūrimo paslaugas sudaro:

01

Internetinio puslapio programavimo darbai;

02

Internetinės svetainės dizaino kūrimas;

03

Tekstų kūrimo
paslaugos;

04

Vizualinio turinio
kūrimas;

05

*Vidinė SEO
optimizacija;

06

Video įrašų, nuotraukų įkėlimas;

07

Užklausos formos kūrimas;

08

Kainų skaičiuoklės integracija;

09

Mokėjimų modulių įdiegimas el. parduotuvėms;

10

*Svetainės administravimo paslaugos.
Kodėl mes?

Greitis. Pilnai veikiančią internetinės svetainės versiją klientui pateikiame per  maksimaliai trumpą laikotarpį. 
 
Savarankiškumas. Gebame išsiaiškinti kliento poreikius ir visus sprendimus internetinės svetainės kūrimo eigoje priimti patys. 
 
Kaina. Galime pasiūlyti ne tik patrauklią internetinės svetainės kūrimo kainą, bet ir išperkamąją internetinės svetainės nuomą.
 
Atsakomybė. Ne tik suteikiame profesionalias internetinės svetainės kūrimo paslaugas, bet ir pasirūpiname reguliaria internetinės svetainės priežiūra.

Svetainių kūrimas
Logotipo kūrimas
Brendingas
SEO optimizacija
Reklama internete
Soc. tinklų kūrimas
bottom of page