top of page

| Reklama internete

Daugiau nei 90% žmonių informacijos apie dominančią prekę ar paslaugą visų pirma ieško internete. Reklama internete – veiksmingiausias prekinio ženklo žinomumo didinimo ir pardavimų skatinimo įrankis, kuris tiesiogiai įtakoja bet kurio verslo progresą. Reklama internete gali būti pačių įvairiausių formų, o pagrindinis internetinės reklamos pranašumas – greitas rezultatas. Bet kokio pobūdžio reklamą internete galima lengvai analizuoti, vertinti bei įkainoti, o šie privalumai suteikia galimybę efektyviai planuoti reklaminį biudžetą ir labai greitai džiaugtis ženkliai išaugusiais pardavimais. Tinkamai suplanuota reklaminė kampanija per itin trumpą laiką gali padvigubinti ar net patrigubinti prekės ar paslaugos populiarumą bei pardavimus. Tačiau norint pasiekti tokį rezultatą reikia ne tik sukurti gerą reklaminę kampaniją, bet ir kasdien ja rūpintis. 24Unite komanda puikiai supranta internetinės reklamos specifiką ir kiekvienam savo klientui gali pasiūlyti ne tik internetinės reklamos kūrimo, bet ir administravimo paslaugas, kurias visada lydi maksimaliai greitas rezultatas ir patraukli kaina.

Reklamos internete paslaugos:

1

Google Ads PPC reklama (mokama už paspaudimus)

2

Google Ads CPM reklama (mokama už parodymus)

3

Google Ads
remarketingas

4

Soc. tinklų
reklama

5

Internetinė reklama mobiliuosiuose įrenginiuose

6

Reklama
YouTube

7

Naujienlaiškių marketingas

8

Išorinio SEO
paslaugos

9

Individualios reklaminės kampanijos internete kūrimas

10

Reklamos internete paleidimas ir administravimas;

11

Biudžeto kontrolė ir paskirstymas;

12

Reklamos rezultatų analizės pateikimas klientui.
Kodėl mes?

Prieinamumas. Nors kuriame ir didelio masto reklamines kampanijas, tačiau pagrindiniai mūsų klientai – nedidelės, mažą biudžetą turinčios įmonės.
 
Kompleksiniai sprendimai. Galime sukurti bet kokios formos reklamą internete ir suteikti kompleksines reklamos internete paslaugas.
 

Reakcija. Nuolat stebime konkurentų atliekamus veiksmus ir atsižvelgdami į juos operatyviai tobuliname reklamą internete.

Skaidrumas. Klientams reguliariai pateikiame tikslią reklamos rezultatų ir biudžeto paskirstymo analizę.

Svetainių kūrimas
Logotipo kūrimas
Brendingas
SEO optimizacija
Reklama internete
Soc. tinklų kūrimas
bottom of page