top of page

| SEO optimizacija

SEO – terminas, su kuriuo tikrai teko susidurti kiekvienam elektroninės parduotuvės ar internetinės svetainės savininkui. Tinkamai atlikta SEO optimizacija pasirūpina, kad įvedę jiems aktualius raktažodžius potencialūs lankytojai natūraliai rastų tam tikrą internetinę svetainę aukštose paieškos sistemų pozicijose. SEO optimizavimas yra atsakingas ir pakankamai sudėtingas procesas, kuris apima labai platų SEO paslaugų spektrą.

Tačiau tinkamai įgyvendinus visus SEO optimizavimo etapus tinklalapis sulaukia gerokai daugiau lankytojų iš organinės paieškos, o tai mažina mokamos reklamos internete išlaidas. Mūsų komandą reikšmingai papildo profesionalūs SEO specialistai, kurie ne tik patikimai įgyvendina visus SEO optimizavimo etapus, bet ir pasirūpina nenutrūkstančiu tinklalapio optimizavimo paieškos sistemoms procesu. Šio privalumo dėka kiekvienas klientas gali džiaugtis ne tik aukštesnėmis, bet ir stabiliomis pozicijomis paieškų sistemose.

Brendingo paslaugas sudaro:

01

Išsami internetinės svetainės analizė;

02

Konkurentų
analizė;

03

SEO strategijos sudarymas;

04

Techninių tinklalapio klaidų ištaisymas;

05

Vizualinio internetinės turinio optimizavimas;

06

Raktažodžių
atranka;

07

Internetinės svetainės turinio taisymas pagal SEO taisykles;

08

Tikslinės auditorijos nustatymas;

09

Taisyklingas META aprašymų kūrimas;

10

Atgalinių svetainės nuorodų talpinimas gerai reitinguojamuose tinklalapiuose;

11

Išorinių SEO straipsnių rašymas;

12

Kitos SEO paslaugos pagal poreikį.
Kodėl mes?

Sąžiningumas. Darome viską, kad pasiektume maksimaliai gerus rezultatus, tačiau niekada klientui nežadame to, ko negalime išpildyti.
 

Lojalumas. Teikdami reguliarias SEO paslaugas nuolat stebime internetinės svetainės pokyčius ir tobuliname jos optimizavimo procesus.
 
Kaina. Siūlome ne tik kokybės, bet ir kainos atžvilgiu itin patrauklias svetainės SEO optimizavimo sąlygas.

Strategija. Aktyviai domimės nuolat kintančiais „Google“ reikalavimais ir atsižvelgdami į juos kuriame kiekvieną SEO optimizavimo strategiją.

Svetainių kūrimas
Logotipo kūrimas
Brendingas
SEO optimizacija
Reklama internete
Soc. tinklų kūrimas
bottom of page