top of page

2024

Deconamai

Išskirtinė svetainė unikaliems baldams

Atliktos paslaugos:

Svetainių kūrimas

Klientas   / 

Deconamai

Džiaugiamės galėdami pristatyti naują svetainę! Mūsų klientė bendradarbiauja su žinomais Europos šalių tiekėjais, kurie gamina unikalius, laikui nepavaldžius baldus ir interjero detales. Pasirinkimas platus, kiekvienas baldas pasižymi išskirtine kokybe ir atspindi sąmoningą gyvenimo būdą. Sukūrėme svetainę, kuri puikiai perteikia šį išskirtinumą ir estetiką.

Į ką atsižvelgėme kurdami internetinę svetainę:

- Minimalistinis ir švarus dizainas: Atsižvelgdami į klientės pageidavimus, sukūrėme minimalistinį, švarų ir tvarkingą svetainės dizainą, kuris padeda išryškinti baldų grožį ir kokybę.
- Patogi navigacija: Sukūrėme aiškią ir patogią navigaciją, kad lankytojai lengvai rastų reikiamą informaciją apie tiekėjus ir jų siūlomus produktus.
- Tiekėjų katalogai: Svetainėje galima rasti išsamius tiekėjų katalogus, kuriuos galima peržiūrėti, pasisemti idėjų, o susisiekus ir įsigyti.
- Profesionalios nuotraukos ir galerijos: Svetainėje gausu aukštos kokybės nuotraukų. Sukūrėme atskirą galeriją, kurioje lankytojai gali pamatyti siūlomus baldus namų interjero aplinkoje.
- Akcentuoti socialiniai tinklai: Svetainėje keliose vietose pateikiamos nuorodos į klientės socialinius tinklus, taip siekiant įtraukti lankytojus ir padidinti sekėjų ratą.

bottom of page